Tüm Haberler

Bursa EDP İl Koordinasyon MAYIS ayı toplantımızı gerçekleştirdik.

26.05.2021

Bursa EDP İl Koordinasyon MAYIS ayı toplantımızı TÜGVA GENEL BAŞKANI ENES EMİNOĞLU Beyîn katılımı ile 21 Mayıs 2021 de 18.30-20.30 saatleri arasında ZOOM üzerinden gerçekleştirdik. Toplantımızda İMH tanıtımı, Kudüs gündemli organizasyonlar ve dil yaz okulu konuları görüşüldü. Toplantımız; UÜ Rektör Yard Prof. Dr. Feridun Yılmaz , Bursa İl Müftüsü İzani Turan, Bursa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof Dr Bilal Kemikli Dekan Yard. Prof Dr Muhammed Tarakçı, EDP İl yönetim kurulu üyeleri STK başkanları EDP ilçe koordinatörlerinden oluşan 43 kişi ile yapıldı.

Detaylı İncele

Yönetim kurulu üyemiz Mustafa Aslan kardeşimiz 13 Nisandan beri yoğun bakımda bulunduğu Şehir hastanesinde vefat etmiştir

04.05.2021

Yönetim kurulu üyemiz 89 mezunu Mustafa Aslan kardeşimiz 13 Nisandan beri yoğun bakımda bulunduğu Şehir hastanesinde bu sabah ruhunu teslim etmiştir. Ramazan ayının bu güzel ikliminde Rabbimiz den her alanda Hüsnü şehadet ettiğimiz arkadaşımıza rahmetiyle muamele etmesini niyaz ederiz. *MUSTAFA ARSLAN* KARDEŞİMİZ'İN *SAAT 16.00 da EMİRSULTAN MEYDANINDA* CENAZE NAMAZI KILINIP EMİRSULTAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK.

Detaylı İncele

Eğitime destek platformu Bursa İl koordinasyon toplantısı yapıldı. 25 Nisan 2021

01.05.2021

Eğitime destek platformu Bursa İl koordinasyon toplantısı yapıldı.

Detaylı İncele

Başta okul müdürlerimiz olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

20.04.2021

Gülçiçek Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Emirbuhari İmam Hatip Ortaokulu ve Yeşil Devlet Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin topladıkları yardımları İdlib'e gönderme törenine Bihmed ve Yilmed katılım sağladı.Başta okul müdürlerimiz olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

Detaylı İncele

12.Nisan.2021 tarihli genel Kurulumuz yapıldı, yukarıdaki faaliyetlerimizi anlatıyor

14.04.2021

14. Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Katılımlarınızdan dolayı siz kıymetli mensuplarımıza Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş Akparti ilbaşkan yard. Mustafa Yavuz a Teşekkür ederiz.

Detaylı İncele

BİHMED çatısı altında kurulan Bursa Merkez İlçe STK' larımız Mart ayı içerisinde toplanmış bulunmaktadır.

31.03.2021

BİHMED çatısı altında kurulan Bursa Merkez İlçe STK' larımız Osmangazi Yıldırım ve Nilüfer İmam Hatipliler Derneklerimizin Pandemi nedeniyle ertelenen Genel Kurulları Mart ayı içerisinde tamamlanmış bulunmaktadır. Yeni seçilen yönetim kurullarımıza başarılar diler, Kurucu Yönetim Kurullarına fedakar çalışmalarıyla bıraktıkları izler için teşekkürlerimizi sunarız...

Detaylı İncele

Ocak Ayı Eğitime Destek Platform Toplantısına katılım sağladık.

04.02.2021

Ocak Ayı Eğitime Destek Platform Toplantısına katılım sağladık.

Detaylı İncele

Türkiye EDP Ocak ayı toplantısı yapıldı.

07.01.2021

Türkiye EDP Ocak ayı toplantısını Diyanet İşleri Başkanı, Milli Eğitim, Maliye, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcıları Platform üye dernek ve vakıf Genel Başkanları il koordinatör ve yardımcılarının katılımı ile bu sabah yapıldı.

Detaylı İncele
ETKİNLİK TAKVİMİ
Tüm Etkinlikler Dernekteki Etkinlikler