Tüm Haberler

Bihmed 30. Yıl Mezunlar Günü

11.06.2022

Bihmed 30. Yıl Mezunlar Günü Yağmurda olsa programımız yapılacaktır.kapali alan ayarlanmıştır.

Detaylı İncele bihmed

Bihmed'imizin 30.yılı

06.06.2022

Bihmed'imizin 30.yılı ve Fetih şenliği etkinliğimizde, son derece heyecanlı, coşkulu, sıcak ve akıllardan uzun süre çıkmayacak bir 29 mayıs gecesi geçirdik. Bu mükemmel organizasyonun yapılmasında emeği geçen iki güzide okulumuzun Müdürlerine, Hocalarımıza, musiki korosu ve Mehteran grubunda ki öğrenci kardeşlerimize, Bekir Çiçek Hocamıza, Kum sanatı gösterisi için sanatçı Veysel Çelikdemir kardeşimize, Büyükşehir Belediyemize ve emeği geçen herkese yürek dolusu teşekkür ediyoruz BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Detaylı İncele

Hukuk

06.06.2022

Alçakca Yaptığınız İftiranın Hesabını Hukuk Önünde Vereceksiniz

Detaylı İncele alcakca-yaptiginiz-iftiranin-hesabini-hukuk-onunde-vereceksiniz

Bihmed Çalıştayımız 2021/Oylat

21.12.2021

Bihmed Çalıştayımız 2021/Oylat

Detaylı İncele

Bursa EDP İl Koordinasyon MAYIS ayı toplantımızı gerçekleştirdik.

26.05.2021

Bursa EDP İl Koordinasyon MAYIS ayı toplantımızı TÜGVA GENEL BAŞKANI ENES EMİNOĞLU Beyîn katılımı ile 21 Mayıs 2021 de 18.30-20.30 saatleri arasında ZOOM üzerinden gerçekleştirdik. Toplantımızda İMH tanıtımı, Kudüs gündemli organizasyonlar ve dil yaz okulu konuları görüşüldü. Toplantımız; UÜ Rektör Yard Prof. Dr. Feridun Yılmaz , Bursa İl Müftüsü İzani Turan, Bursa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof Dr Bilal Kemikli Dekan Yard. Prof Dr Muhammed Tarakçı, EDP İl yönetim kurulu üyeleri STK başkanları EDP ilçe koordinatörlerinden oluşan 43 kişi ile yapıldı.

Detaylı İncele

Yönetim kurulu üyemiz Mustafa Aslan kardeşimiz 13 Nisandan beri yoğun bakımda bulunduğu Şehir hastanesinde vefat etmiştir

04.05.2021

Yönetim kurulu üyemiz 89 mezunu Mustafa Aslan kardeşimiz 13 Nisandan beri yoğun bakımda bulunduğu Şehir hastanesinde bu sabah ruhunu teslim etmiştir. Ramazan ayının bu güzel ikliminde Rabbimiz den her alanda Hüsnü şehadet ettiğimiz arkadaşımıza rahmetiyle muamele etmesini niyaz ederiz. *MUSTAFA ARSLAN* KARDEŞİMİZ'İN *SAAT 16.00 da EMİRSULTAN MEYDANINDA* CENAZE NAMAZI KILINIP EMİRSULTAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEK.

Detaylı İncele

Eğitime destek platformu Bursa İl koordinasyon toplantısı yapıldı. 25 Nisan 2021

01.05.2021

Eğitime destek platformu Bursa İl koordinasyon toplantısı yapıldı.

Detaylı İncele

Başta okul müdürlerimiz olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

20.04.2021

Gülçiçek Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Emirbuhari İmam Hatip Ortaokulu ve Yeşil Devlet Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin topladıkları yardımları İdlib'e gönderme törenine Bihmed ve Yilmed katılım sağladı.Başta okul müdürlerimiz olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

Detaylı İncele
ETKİNLİK TAKVİMİ
Tüm Etkinlikler Dernekteki Etkinlikler